| florentina_9904 a întrebat:

Buna vreau sa slabesc, nu kg sunt problema ci celulita si eu mananc dulciuri mai mereu dar am inceput sa mananc mai putin imi puteti da sfaturi ca sa scap de celulita?

Răspuns Câştigător
| ralucutza12345 a răspuns:

Da, mult sport! iti garantez ca in o luna maxim doua (depinde si de tine) cu un program bine stabilit de sport si o alimentatie corecta si sanatoasa o sa scapi de celulita.

4 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Buna, poate ceea ce am gasit o sa te ajute:
http://www.procto.ro/celulita-tratament/
http://sanatate.acasa.ro/......ta-49.html
Mult noroc!

| AndreeaRoxana225 a răspuns:

Buna pai poti sa stai mai mult pe afara in sens sa te joci mai mult. ca atunci nu tise face foamne ( dar daca stai acasa, nu ai ce face si mananci )
si poti sa faci dansuriwinking

| alin2007 a răspuns:

Salut daca vrei sa slbesti fa 400 de abdomene si 15 flotari si mananca legume si fructe ele contin ceva si iti mentine celulita narmala spor la slabit si nu manca gras si prajit mananca fiert ata daca vrei sa slabesti