| andra ツ a întrebat:

Vreau sa spun ca in clasa a IX-a nu m-am imprietenit prea mult cu colegii. Poate ca am o problema cu asta sau ceva. Chiar eu imi par total diferita la liceu fata de cum ma comport acasa si cu prietenii, si cum ma purtam in generala. S-au "construit" grupulete in clasa la mine, iar eu nu sunt in nici una din ele. Ma plictisesc de moarte la scoala si vreau sa spun ca eu chiar nu am ce sa vorbesc cu fetele. Nu mi s-a mai intamplat niciodata asa ceva. Mai adaug si faptul ca in generala eram cea mai populara in clasa sa spun asa, iar aici, la liceu nu am nici un prieten. Ma intreb ca sa fac. sad?

1 răspuns:
| Ddaaiiaannaa a răspuns:

Nu te grabi... timp de 4 ani vei avea timp sa iti faci o multime de prieteni! Asa este caracterul omului.la inceputul fiecarei etape din viata e mai timid. dar cu timpul se acomodeaza cu atmosfera si isi revine! Asa o sa fie si cu tine :*.