| AnnaLuuv a întrebat:

Buna!
Vreau sa stiu si eu cat de dureros este pirce'ul in cartilajul urechii. Ma bate gandul sa imi dau si imi doresc de mult dar parca imi este putin frica. Se vindeca repede? Daca puteti sa imi dati cat mai multe detalii despre asta.
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Dania19 a răspuns:

Si eu mi-am facut saptamana trecutahee hee nu doare foarte tare numai in prima zihee hee acum nu mai am nimic happy cu frica nu rezolvi nimic fi curajoasa o zi si pe urma trecewinking :*

| AnnaLuuv explică (pentru Dania19):

Ti l-ai dat acasa sau la salon? Daca ti l-ai dat la salon, cat te-a costat?

| Dania19 a răspuns (pentru AnnaLuuv):

La salon happy a fost 20 de lei happy