| YongMun98 a întrebat:

Vreau sa stiu si eu data cand apar revistele bravo pe fiecare luna!

3 răspunsuri:
| ShyBirds a răspuns:

Buna! Doresc sa te ajut, dar e greu de spus...Revista bravo apare bilunar(adica de doua ori pe luna, la inceputul si la sfarsitul ei).Ca sa pot prinde fiecare numar, ma uit in supermarketuri la inmedio sau la randul cu reviste.Despre bravo girl imi pare sincer rau, dar nu stiu cand se publica.

| BibyPikachu a răspuns:

Gandeste-te din doua in doua saptamani...in luna asta a aparut pe 3 si acum va aparea pe 17 dupa mi se pare ca pe 31 sau pe intai august...

| YongMun98 explică (pentru BibyPikachu):

Mersi mult de tot
am inteles acum! happy