| cryssulyna a întrebat:

vreau sa stiu si eu de ce mi se stinge ecranul la laptop, dar dupa cateva secunde isi revine.va rog ajutati-ma sad

2 răspunsuri:
| vreauSAfiuEU a răspuns:

Buna, nu bag mana in foc dar intre ecran si placa de baza exista un contact si de la atata inchis si deschis sa se fi deteriorat si se inchide si deschide, asta in cel mai rau caz, in cazul mai bun este de la placa video ori este pe duca ori ai probleme cu driver ele, incearca sa dezinstalezi si sa instalezi driver ul la placa video.

| cryssulyna explică (pentru vreauSAfiuEU):

Nici eu nu stiu sincer ce sa fac l-am dat la reparat si nu mi-a facut nimic la el si mi-a luat si multi bani degeaba. oricum mersi pentru sfat. :*