| Dove04 a întrebat:

Bună,vreau sa stiu si eu de ce nu sunt dezvoltata, adica am 14 ani,in vara in iulie fac un an de cand am ciclu, dar nu sunt dezvoltata adica nu am sani nici acum. Mentionez ca sunt cam slaba, daca puteti sa imi dati niste sfaturi.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa am fost si eu la varsta ta! Acum am 16 si am forme si corpul atletic, dar bine eu si fac unele exercitii pentru tonifiere, sculptare etc. Nu toti suntem la fel!winking Poate asa e forma ta! Trebuie pana la urma sa te accepti asa cum estiwinking