| Teodoragnis a întrebat:

Vreau sa trimit un mail colegilor mei de sfarsit de an, dar nu stiu cum sa ma exprim mai frumos.
Cine are idei?
fundita pentru cea mai frumoasa idee sau scrisoare

2 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

A, pai nu trebuie sa iti zicem noi! Tine minte! Intotdeauna cele mai frumoase urari sunt cele pe care le adresezi din suflet deoarece trimiti energia adica sentimentele tale si sa stii ca se va simti. Orice ai face nu copia de nicaieri, ci scrie pur si simplu ce simti! Succes!

| princess92 a răspuns:

Zi-le ceva de gen:"Cuvintele nu prea mai au mare insemnatate.Acum fiecare va merge in continuare pe drumul lui, avand in urma amintiri frumoase alaturi de colegi. Mie imi va fi dor de voi si imi voi aminti mereu de intamplarile cu voi si de toti anii petrecuti alaturi de voi! Sa fiti fericiti in continuare si sa ajungeti sa realizati ceea ce v-ati propus sa faceti in continuare! Vom ramane mereu impreuna datorita amintirilor comune pe care le avem! Si nu in ultimul rand: Vacanta placuta!"