| anika33 a întrebat:

Buna ziua la toata lumea am si eu nevoie de niste raspunsuri si niste sfaturi,idei.Iubitul meu de catva timp este la inchisoare,maine este ziua lui si nu cred ca ar fi de ajuns sa ii dau un telefon si sa ii urez un simplu la multi ani. Aveti idee daca merge sa trimit o scrisoare ceva? Daca nu, vreau macar cateva idei de un mesaj frumos pe care sa i-l trimit

Răspuns Câştigător
| ToxiSun a răspuns:

Cel mai frumos ar fi sa te duci la el la inchisoare si sai trasmiti la multi ani cu simceritate fata in fata.Ar fi dragut.O si fara telefoane si mesaje.Un la multi ani fata in fata place tuturor :*:*:*:**: succes. Funda?

1 răspuns:
| Woodenpints91 a răspuns:

Trimite-i o scrisoare, dar nu-i scrie nimic. Bagă-i o pilă între pagini, va aprecia, crede-mă.