| rebelasexi a întrebat:

Vreau sa va intreb cum imi pot sterge si eu facebook-ul? Si daca as vrea vreodata sa ii dau drumul iar cum fac? Si atunci cand il sterg mi se sterg si comentariile si pozele tot? Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| LonelyLoner92 a răspuns:

Pai, daca il stergi nu mai ai cum sa ii dai drumul din nou. Si cand il stergi ti se sterge tot ce aveai pe el: poze, comentarii facute la tine la poze sau la pozele altora, absolut totul!

Deci, ca sa il stergi faci urmatorii pasi:

Intri in ''Account Settings'', apoi in lista din stanga alegi a doua optiune numita ''security'' si acolo in stanga jos gasesti optiunea ''deactivate your account''. Asta este tot ce trebuie sa faci.

1 răspuns:
| natalyutzza a răspuns:

Vreau sa-mi sterg fb