| albinutavesela a întrebat:

Vreau sa va intreb cum o sa imi dau sema ca imi vine ciclul (pentru a doua oara)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai... a doua oara e mai complicat pentru ca organismul tau inca nu s-a obisnuit cu schimbarea prin care trece. Astfel ca iti poate veni ciclul si dupa 3 saptamani, dar iti poate veni si la 2 luni dupa ultima menstra.Ai sanii mai sensibili in aceasta perioada si o dispozitie mai proasta, esti mai sensibila. Tine cont si de asta.

| albinutavesela explică (pentru anonim_4396):

Merci

| anonim_4396 a răspuns (pentru albinutavesela):

N-ai pentru ce!

3 răspunsuri:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Pana devine regulat, inainte, de obicei, apar dureri de burtica.