| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa va intreb cum se poate ca la profilul de facebook sa-mi ascund prietenii, adica sa nu-i vada nimeni, nici macar cei ce sunt in lista mea.PS:are si mama profil de facebook si nu vreau sa vada cine intra la mine in listalaughing.

Răspuns Câştigător
| dyenyka a răspuns:

Exista doua moduri in care puteti ascunde lista de prieteni de pe profilul dumneavoastra: -din pagina de „Setari confidentialitate" urmati linkul „view settings" (vezi setari) de sub sectiunea „Conectare pe Facebook" a paginii de setari de confidentialitate. -reglati setarea „Vizibilitatea listei mele" (See my friend list) -direct de pe profilul dumneavoastra: faceti click pe icoana in forma de creion din caseta „Prieteni" (Friends) de pe profilul dumneavoastra, apoi faceti click pe „Modificare setari vizibile" (Change Visibility Settings).
fundita?

| andy_7711 a răspuns (pentru dyenyka):

Hey dyenyka unde mai anume? la mine nu e asa cum zici u acolo.intru in privacy settings si dupa aia nu am optiunea ''see my frieds list''dc?

1 răspuns: