| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa va pun o intrebare. Nu stiu cat de aiurita e dar... Un baiat de la mine din clasa ia pus capul unei fete intre picioarele lui.
Ce inseamna? Dau funda kiss

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Acuma depinde daca i-a pus capul sau a facut alceva pe acololaughing eu zic sa mai cresti si sa nu te intereseze amanuntele astea, pastreaza-ti inocenta! ^_^

4 răspunsuri:
| ZEU93 a răspuns:

Ca e obsedat, copil fara copilarie.

| HeeYeon a răspuns:

Ca e nesimtit, si are apucaturi de copil fara educatie.

| emosoul a răspuns:

Probabil doar glumea sau isi batea joc de fata respectivatongue

| rynaqui a răspuns:

Pai, sunt mai multe posibilitati. Una ar fi ca, poate baiatului respectiv ii place de fata aceea. Ar mai fi, poate se jucau ceva ( un joc tembel). Poate doar sa se dea mai "macho" de parca ar fi cel mai tare dintre toti.

Nu stiu, traieste-ti copilaria...