| monia a întrebat:

Va fi ziua surorii mele pe 16 mai(2 ani). Nu stiu ce sa ii iau.Am 10 ani si nu vreau ceva scump(o jucarie etc...). FUNDA

Răspuns Câştigător
| ZuzZzulina a răspuns:

La multi, multi, multi ani! Ii poti lua : O jucarie de plus ( ca sa nu se zgarie si sa nu fie animale cu mustati ca se poate intepa ) o pereche de butusei, o zdranganea, ii poti confectiona ceva dragut... :X inca odata La multi ani!

6 răspunsuri:
| Millanteria a răspuns:

La multi ani. Pe 16 mai e si ziua surorii mele.(6 ani)
Pai, ai putea sa-i cumperi o zornaitoare, un ursulet, sau sa-i confectionezi ceva. Nu am prea multe idei dar, cred ca cel mai important e sa va iubiti, si apoi cadoul.:X

| Teo a răspuns:

Cumparai un animalus din plus, dar sa si cante sau sa faca vreun zgomot pentru ca stiu ca la copii mici le place animalusele din plus care fac zgomote sau canta. Experianta de la nepoata(3 ani) si verisoara mea(4 ani).
Sper ca am putut fi de ajutor si mult succes in gasirea cadoului.happy

| WyvernSky a răspuns:

Uuuulove struck
Să-ți trăiescă!kiss
Poți să-i iei o jucărie de pluș sau o păpușica doar știi că ne place.Sau mai binee.o rățuscă!
Iee
Baftă!

| babylove a răspuns:

La multi ani pentru sora ta poti sa ii iei o jucarie, un animalut de plus, ceva de imbracat
Jucarie:minge,
funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci ii poti lua:
1. o paturica
2. un ursulet
3. o caciulita
4. o zornaitoare

| sysyu a răspuns:

Iai o apusa un ursulet etc te descurci u esti daiat mare...winking