| bombonyka12 a întrebat:

vreau sa va spun ceva imi place de un baiat anume dar nu stiu cum sa-l cuceresc si cred ca si el ma place dar cum pot afla asta nu stiu plsssss dati-mi sjte idei plssss dau funda:X:X:X:X

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic ca ar trebui sa-ti faci curaj si sa-i spui, nu se va intampla nimic, nu`ti da nimeni in cap... Sau intra pe messenger (daca ai ID`ul lui si daca e offline ii spui si el va vedea mesajul. Poti de exemplu daca esti la o petrecere, zi de nastere unde este si el sa te dai la el, sau sa` l chemi intr-un colt si sa` i spui. o petrecere ar fi mult mai frumoasa asa. te pup kiss

4 răspunsuri:
| rocky_2741 a răspuns:

Pentru a fi cu cineva pentru inceput trebuie sa ii devi o prietena foarte buna aproape cea mai buna si sa il conslezi and are probleme roagal sa te ajute cu cate ceva si dupa cum se comporta iti dai seama ca e place adica cel mai bun test ar fi sa spui o gluma seaca t sa razi si sa vezi daca rade daca o face inseamna ca te place dupa asta batei apropouri si iti va iesi.
fundita?

| alexandramarya a răspuns:

Pai da-te pe langa el incearca sa-l imiti sau pune o prietena de-a ta sa-l intrebe., sau scrie un biletel pe care sa il dai tu personal... sper ca te-am ajutat! mult succes! la mine a functionat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune-i cati place de el