| iza03zu a întrebat:

Vreau sa va spun o intamplare nu prea bunasad
Deci eram la matusa mea si acolo am cunoscut un baiat si a inceput sa-mi placa de el.Si ne intelegeam bine pana intr-o zi cand verisoara mea mai mica a inceput sa tipe pe drum ca eu il plac pe acel baiat. El nu a auzit ca am fugit repede si am prins-o si i-am zis ca nu-i frumos ce face dar ma pacalit ca se duce pana in casa dar ea s-a dus si i-a zis ca il plac nu a reactionat cum credeam eu a zis ca nu-i pasa si m-am simtit naspa.Si dupa a inceput sa nu ma mai bage in seama.Si nu stiu ce sa fac sa revina totul la normal ...Va rog cateva sfaturi Helpp! Dau funda:*

Răspuns Câştigător
| RoxAnana a răspuns:

Du-te si vorbeste cu el. spune-i ca verisoara-ta e doar un copil si abereaza. spune-i ca iti pare rau si ca daca ar fi ceva legat de asta ai sa ii comunici personal ar numai at cand va exista intr-adevar:* bafta