| Bubbles10 a întrebat:

Heii TPU..Deci sa incep cu inceputul.
Acum cateva saptamani m-am indragostit de un baiat, el este verisorul unei prietene de-a mea..La inceput nu ma atragea nimic la el,aveam pur si simplu o relatie de amicitie, pana cand am inceput sa ne tachinam...In fine sa trecem la subiect ..Deci i-am spus ca il plac si mi-a spus ca si el ma place si am fost impreuna 4 zile pana cand mi-a spus ca nu crede in relatiile la distanta..Stam in doua orase diferite cam la 5km distanta..Eu imi petrec cam fiecare week-end in acel oras la matusa mea..Si el vine destul de des la verisoara lui. Ce sa fac?!? Niste sfaturi, va rog!:-

16 răspunsuri:
| MrsDraguttza a răspuns:

Ok ne-am prins
5 km nu e o distanta prea mare...
deci nu are cum sa zica asta...
poate ca nu e acea scanteie intre voi
sau doar o problemuta care se poate rezolva cu
timpul

| Bubbles10 explică:

Am uitat sa precizez. FUNDA!happy

| Bubbles10 explică:

Il idolatrizez..Il iubesc ..Il ador! Il iubesc mai mult decat pe orice alt baiat ..Si am fost cu multi baieti...hee hee

| blackboss a răspuns (pentru Bubbles10):

Atunci eu zic ca eu daca as fi in locul lui nu te-as parasi (asta nu te ajuta)
VB cu el ...eu nu ii inteleg reactia dintr-o data asa adica? fii mai explicita

| Bubbles10 explică:

Sa nu mai zic ca data trecuta cand a venit la prietena mea.M-a luat in brate ..Si imi spune sa-l tin in brate ca ii este frig. ..Si mereu imi zambeste. Mereu vrea sa se joace cu mine. Vine la mine si imi face ceva ca sa-l aleglaughing. Ft. copilaresc!laughing

| Bubbles10 explică:

Dar deja mi-a zis ca ma place dar nu crede in relatiile la distanta deci teoreti mi-a dat papucii! Intr-adevar intrenoi exista o diferenta de varsta el e mai mic decat mine cu un an dar a spus ca nu conteaza varsta. si mereu cand il sunam imi spunea" Tu nu ma deranjezi niciodata". Imi spune ca-s frumoasa etc.Dar nu crede in relatiile la distanta e ceva patetic ne vedem ft. des! Nu-l inteleg crying

| Bubbles10 explică:

Cand mi-a spus ca nu crede in relatiile la distanta teoretic mi-a dat papucii! Dar mi-a spus ca sunt frumoasa si chiar tine la mine dra nu crede in relatiile la distanta ..Desi e ceva patetic ..Ne vedem ft. des! Si mereu cand il sunam imi spunea"Tu nu ma deranjezi niciodata"! Nu mai inteleg nimic sunt confuza! Intr-adeva exista o diferenta de varsta intre noi e mai mic decat mine cu 1 an dar a zis ca nu conteaza varsta..Si ca nu asta e problema!

| blackboss a răspuns (pentru Bubbles10):

Nu stiu ce sa zic ..esti franta.stiu cum e saptamana trecuta am simtit acelasi lucru.ma rog...eu zic ca ceva la suparat. deobiceri eu sunt altfel cu fetele dar el.nu e explicit.si am o intrebarebig grine unde esti? Imi zici ce crezi ca la suparat?

| Bubbles10 explică (pentru blackboss):

Chiar. Nu ne-am certat, sau sa fac ceva urat. Chiar nu... Totul era bine si frumos! Era ft. fericiti...Nu stiu..Sunt din Petrila, iar el din Petrosani.

| blackboss a răspuns (pentru Bubbles10):

Pur si simplu nu ii inteleg reactia asta...eu zic ca nu te pretuieste cum trebuie.deci chiar nu il inteleg e.el mai vb macar cu tine sau cand ai luat ultima data legatura cu el?

| blackboss a răspuns (pentru Bubbles10):

Si apropo..Cati ani ai? Cum te cheama?
Pe mine ma cheama Silviu si am 13 ani.sunt din Buzau

| Bubbles10 explică (pentru blackboss):

Si eu am 13happy..Si ma Chema Madabig grin...Chiar tin al el sunt devastata. Am mai vb cu el.

| Bubbles10 explică (pentru Bubbles10):

Plang toata ziua. Si toti prietenii imi spun ca ma iubeste si sa lasam timpul sa rezolve tot! El vine la verisoara lui week-end-ul asta. Si toti imi spun ca clarificam atunci totul. Uni imi spunea sa il sarut...(ma gandesc ca nu pot sa sar asa pe el laughing dESI IL ADOR!sigh

| Bubbles10 explică (pentru Bubbles10):

IAR UNII IMI SPUN : Uita-l! Dar nu pot! Ma gandesc mereu la el!

| blackboss a răspuns (pentru Bubbles10):

Imi para asa de rau de tine chiar as vrea sa se schimbe si sa te ia.si intr-adevar nu poti sari peste el pentru atunci chiar nu o sa mai vrea.eu nu cred ca timpul va rezolva ceva atata timp cat tu nu vb cu el.si el ce iti spune?

| blackboss a răspuns:

Eu iti voi da 2 variante:ori te place foarte mult si te incearca de minte(cea ce este cam dubios si cel mai putin probabil)sau vrea sa va despartiti(intr-adevar relatiile la distanta nu tin dar la o distanta de 5km poate sa tine lejer mai ales ca va vizitati)eu nu il inteleg ....Eu zic sa vb. cu el si sa afli mai multe..si tu il placi foarte mult?