| aaa_1934 a întrebat:

Bunahappy vreau sa va spun si eu ceva: eu mi-am parasit iubitul pentru un alt baiat si acum nu prea ma mai incanta sa stau cu el. as vrea mai mult sa ma impac cu fostul meu iubit dar acum nu stiu daca ar mai vrea el pentru ca a fost a4 oara cand l-am parasit si in plus nu prea sunt nici parintii mei de acord cu aceasta relatie. vreau sa mentionez ca eu am 14 ani si el 19.as vrea sa ma intorc la el dar nu stiu cum sa ii zic.va rog ajutati`ma:X. ce sa facsad

4 răspunsuri:
| Kheeda a răspuns:

Sincer? Nici tu nu stii ce vrei happy Gandeste-te bine daca il vrei inapoi, pentru ca te-ai cam jucat cu el si e normal sa numai vrea. Invita-l la o plimbare si discuta cu el. Spune-i exact ce simti.

| newname a răspuns:

Doreai ceva nou erai satula de aceiasi persoana nu ti-a placut ca te iubea cu adevarat tiai batut joc de el ai dorit o atmosfera noua oameni noi vad ca eai spus ca nu mai simti nimic pentru el e si suna-l si demonstreazai ca vrei din nou cu el si jurai ca no sa se mai repete poate vei avea o sansa dar ca nu-ti bate asa de tare joc de el ca tot are inima

| aaa_1934 explică:

Vreau sa va mai spun inca ceva: i-am mai spus si ca nu mai simt nimic pentru el(dar nu este asacrying). va rog spuneti-mi ce sa fac

| aaa_1934 explică:

Vreau sa va mai spun inca ceva: i-am mai spus si ca nu mai tin la el(dar nu este asacrying) va rog spuneti-mi ce sa facsad