| aaa_1934 a întrebat:

Buna vreau sa va spun si eu ceva: eu mi-am parasit iubitul pentru un alt baiat si acum nu prea ma mai incanta sa stau cu el. as vrea mai mult sa ma impac cu fostul meu iubit dar acum nu stiu daca ar mai vrea el pentru ca a fost a4 oara cand l-am parasit si in plus nu prea sunt nici parintii mei de acord cu aceasta relatie. vreau sa mentionez ca eu am 14 ani si el 19.as vrea sa ma intorc la el dar nu stiu cum sa ii zic.va rog ajutati`ma:X. ce sa facsad. i-am mai spus si ca nu mai sunt sentimentele care erau la inceput(dar nu este asa.inca ma mai simt atrasa de el)spuneti-mi si mie ce sa fac[-o<

1 răspuns:
| Elena1234456 a răspuns:

Sa nu mai minti.Nici tu nu stii ce vrei.Incearca sa ii explici sentimentele tale, desi sunt confuze.Ar fi cazul sa te decizi ce vrei.