| isabella_1538 a întrebat:

Bunahappy vreau sa va zic si eu povestea mea. am 15 ani si nu imi cunosc tatal straight face nu l.am vazut niciodata, mami mi. a zis ca ne. a abandonat in spital si pe ea si pe mine. Nu am unde sa il gasesc nici ea nu stie nimic de el. Vreau sa-mi cunosc tatal sa stiu cine e, nu vreau nimic de la el doar sa. l vad! Nu stiu ce inima a avut sa ma lase atat de mica in spital sa nu se intereseze de mine, mami m. a crescut singura sad Cum credeti ca as putea sa il caut, cum sa fac sa aflu cine e?

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca ii sti numele intreg la politie acolo iti va facilita o adresa a lui, problema e daca si la schimbat sau pe buletinul lui are o alta adresa si locuieste in alta locatie.

| Maryan14 a răspuns:

Pai la primari cred ca este un fel de carte unde scrie toti locuitori si cautate pe u si trebuie sa fie acolo.