| teiubescsipunct a întrebat:

Buna
Vreau si eu alinturii pentru iubitul meu...
il cheama Catalin. are ochii caprui e brunet,,
E cam gelos dar nu prea vrea so spuna,.,,.
El ma alinta asa frumos. si eu nu stiu cum sal alint.

3 răspunsuri:
| Alemoni a răspuns:

Bună.
Mă cheamă Cătălina şi sinceră să fiu nu-mi prea plac aşa de mult alintăturile. Poţi să-l strigi pe nume sau poate pur şi simplu Cătă.
Asta vine de la sine. Dar întreabă-l dacă îi place happy
Numai bine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu îl alinta. Băieților în general nu le place. Plus că, dacă nu vine de la tine, s-ar vedea de la o poștă că e fals și patetic.
Îl iubești și punct, ok?

| Corynna13 a răspuns:

Asta ar trebui sa vina din suflet happy Daca nu il alinti, nu inseamna ca nu tii la el. Ci ca pur si simplu numele lui e indeajuns de frumos. Inseamna ca iti place sa ii spui pe nume si nu simti nevoia sa il alinti happy