| cikiciki a întrebat:

vreau si eu ceva statusuri ca acesta " nu te bucura daca iti zambeste.eu sunt printesa lui si pe mine ma iubeste" va rog ajutati-ma

1 răspuns:
| syscom a răspuns:

Orice s`ar intampla el pe tine te iubeste. Tu esti fetita lui si dupa tine i`nebuneste

O veZi km pleAka cu Ochii gOi...dar tu eSti prea mandru sa o Opresti crezand ca vne inapOistraight face

voi fi mereu fetita care o vezi acum in mine, sunt fetita care a schimbat totu' pentru tine, daca ceea ce vezi NU TE MULTUMESTE nu cauta in mine ceea ce nu este

E atat d dulce cand o strangi la piept E asa frumoasa cand tu ii zambesti Atat de fericita cand ii spui ca o iubesti

Pe Mine Ma IubesTe.De voi Se FolosesTe.DeGeaba Veti Avea Ce`a Trecuth Prin Mana Meah.o zi 2, 3 Isi Face ViatSsa.Ca Pt Tarfe Nu'si Lasa el Nevasta...:X

ZiCe Ca Ma IubesThe` Si Ca Tine` La Mine. Si In fieCare Seara Vine La Tine`... Da Fah` ZDREANTZ-O! Te` FuThe` pe Tine`. Si se GanDesThe` La Mine; x

. unii ne urasc ca suntem ca eiwinking...dar noi ii iubim ca nu sunt ca noi

sper ca te-am ajutatlove struck

Funda?blushing