| Lola_5471 a întrebat:

Hellohee hee. sunt invitata la ziua unei prietene si vrem sa ii dam provocari. 16 ani=16 provocari. Dau funda la cele mai originale & amuzante idei happy.

2 răspunsuri:
| Element25 a răspuns:

1.Sa recunoasca ceva despre eaatongue
2.Sa va pupe pe unu dintre voi(un baiat)Si mai bine daca-l placelaughing
3.Sa inchida ochii si voi sa.i dati ceva sa manance(ceva mai putin bun la gust)rolling on the floor
3.Sa se lasa machiata de voirolling on the floor. Incercati sa o machiati cat mai comicalaughing
4.Sa...mergeti afara si sa urle ceva in gura mare
5.Sa se lase sa fie semnata de fiecare din voi pe tot corpulrolling on the floor
6.Sa faca karaoke
7.Sa faca un dans special(solo)oh go on
8.Sa ii faceti o freza ciudataaaoh go on
9.Fiecare sa.i dati un micutt pupicccc (fiecare in stilu luirolling on the floor )batting eyelashes
10."Hmm...nu mai am ideeithinking".Sa cante de nebuna pe strada
11.Sa dati muzica la maximmm si sa se zbenguie pe acolo de una singuralaughing
12. Sa pupe pisica/cainele in bot(sau orice animal pe care il are/daca are)
13.Provogati-o sa danseze pana nu mai poatelaughing
14.Sa zica ceva ii place la voi
15.Sa zica ceva ce nu ii place la voi
16.Si pentru. final un pupic pentru fiecarebatting eyelashes
Sper sa va distrezerolling on the floor... Funda? puppy dog eyes

| MsGeorgy17 a răspuns:

Stai in 4 labe si fa ca magarul, Timp de un minut comporata`te ca o maimuta in jungla.Descrie fiecare jucator printr-un cuvant. Spune primul cuvant care iti vine in minte cand te uiti la fiecare dintre ei (tare). Fa striptease pana la slipi, Sa manance ou crud cu mustar.