| aaa_1934 a întrebat:

Buna:* vreau si eu niste sfaturi...eu vreau sa stau cu un baiat si el vrea sa stea cu mine dar mi-a zis sa mai astept putin timp pentru ca el e cat de cat prieten cu fostul meu iubit si mi-a zis ca sa mai astept pana sambata. i-am zis ca da. dar nu stiu ce sa fac pentru ca sunt prea timidabig grin.nu stiu ce subiecte sa vb cu el. mi-a zis ca eu nu prea vbbig grin dati-mi si niste sfaturi. v rog:Xce as putea sa ii spun(ca sa il si cuceresc in acelasi timp.imi doresc mult sa stau cu el:*:*:*)

3 răspunsuri:
| aniriiiiii a răspuns:

Poti sa vorbesti cu el despre orice, despre ce ai facut in ziua respectiva, despre ce a facut el, poti sa ii spui amintiri haioase sau care te-au marcat, apoi sa `i zici si lui sa-ti povesteasca, puteti sa barfiti putin daca aveti cunostinte in comunlaughing, sunt multe subiecte si nu trrebuie programate pentru a le vorbi trebuie sa vina de la sine :*

App: Multa bafta in noua relatie :*

Fundita; x?

| AnaBejenaru a răspuns:

Pai, puteti vorbi despre orce, fara inhibitii, poate sa incerci sa il cunosti mai bine

| Love3 a răspuns:

Incearca sa il intrebi ce face in tipmul liber, daca ii plac animalele, florile...de fapt nu conteaza decat sa te lasi purtata de val si o sa fie suuuuperwinkingwinking
funditasmug?