| alyna_4617 a întrebat:

Buna vreau si eu niste status-uri tari love struck plss cat mai multe dau funda xD

Răspuns Câştigător
| lololooo a răspuns:

-●Parfumu tau in bluza mea.Si stilu meu in mintea ta.Vei cauta privirea mea in fiecare EA din viata ta!batting eyelashes

-Papusa, inteleg ca porti pantaloni pentru ca ai picioare, dar nu inteleg… de ce porti sutien?
-

ZambesC` chiar daca stiu ca ma minte prefer Sa`l Cred deCat sa Simt Ca`l pierd♥♥
-

E. u. -> Exist ° •Respir ° •Zâmbesc ° •Cred ° •Sper ° •Doresc ° •Visez ° •Caut ° •Lupt ° •Joc ° •Ignor ° •Iubesc ° •Pentru că pot` :-x. ||ℒℴνℯ.||

-•Cred c'ai pus prea mult ( wOw ) Şi nu mai pot! Stai puţin! Stau! Bă? mă vezi? Te cred! Mă crezi? Te'aud! M'asculţi? Te văd! Eşti praf• oh go on

-Avere`ai treCatoare Si viata`nSelatOare, Se va Ofili ca si O flOare! aStaZi Castigi de toate maine pierZi pe aLta parte, dar prietenia`i pan` la mOarte:-x!

Am fost Educată Într. O Lume Dură, Detin vOcabuLar Necesar Să Te Fut În Gură!winking

Cu toate faptele Ea va fi cea care n-o sa-ti intoarca spatele Ia-o in brate si priviti cerul senin si o sa simti Ca ai primit tot ce-ti doreai Pentru c-ai tras din greu ca sa le ai`.; x

•♥ Priveşte'o în ochi să vezi că NU minte. Învaţă să o cunoşti după ceea ce SIMTE. º•:-x

-►...♥ Asta vrei?! Asta obţii happy. Nu te interesează de mine? Cu atât mai puţin pe mine de tinewinking.

♥Ai grija de zambetul tau, de buzele tale, de sufletu meu… Ai grija de inima mea… Ai grija de noi si de dragostea noastra:*:-x♥

-.:-χχ. υηєσяι мa ρяєƒa¢, aℓтє σяι ¢нιaя тє ρℓa¢, nu мaι ѕтιυ ¢є ѕa ƒa¢! σяι¢є ѕρυι. nu тє aѕ¢υℓт, σяι¢є ƒa¢ι є ρяєa мυℓт, νяєaυ ѕa тa¢ι, ѕι aтaт!:-χχ

-♥♥♥Sh` noi le facem` pe toate impreuna`. Ca nu poti` sa cazi cand ti un prieten` de mana`love struck"♥♥♥

- ●Điи tiмişØaяa є dØмиişØaяa cє daиsєază tØată sєaяa●:*

Javrele sn invidioase, curvele geloase, penalele jegoase.va adunati mereu, mereu ca sa ma barfiti la greu, dar va torn benzina'n gura sa luati foc futu'va'n gurawinkingwinking

Te crezi in stare sa ma poti judeca? Incearca... dar mai intai fa o analiza avand ca subiect de studiu persasa' ta`winking

♥♥Cand prietenii te intreaba de mine le spui ca-s bine fara sa le spui ca nu mai esti cu mine`!winking.♥.‹

♥ Nu sn singura` in plOoaie si vant`. Am cei mai bOoni prieteni de pe pamant`!love struck

Si orice ar fi, nu`mi pot imagina, EU fara tine ce rost asi` mai avea:-x
-

Si daca o sa cad, ma ridic la loc...La urma urmei, viata nu-i decat un singur joc, un joc, pe care o sa il pierzi, la un singur joc de noroc`!

-♥N-ai fi crezut ca o sa te iubesc, n-ai fi crezut ca ma vei iubi, dar acum suntem impreuna si nimeni si nimic nu ne va despartiday dreaming

-
•[♥]Ia`má de maиá si sá facєm Ø pℓimbaяє Sa fii dØaя tu cu miиє, Paи` ℓa яásáяit de sØaяє, Fárá pяєtєиi, fáяá bani, fáяá timiditatє, Fáяá tєℓєfØaиє mØbiℓє si-apєℓuяi яatatє![♥]•
-.

. тє-am ¢υησѕ¢υт ιηтaмρℓaтσя... ѕι nu ¢яєde-am νяєσ∂aтa, ¢a σ¢нιι тaι ƒєямє¢aтσяι, am νσя ιυвι νяєσ∂aтa:-χχ

-● CaԻє ηц avєţϊ ℓøc đe мϊηє,. S†aţϊ îиghєsцϊţϊ ●

-♥│Peиtru uиuŁ sunt permisa.pentru restuŁ iиterzisa│ ♥

-Aм un singuя s¢σp,☻să pun feяi¢iяea мea pe pяiмul lσ¢:╳. Si vяeau ¢e'i al мeu să fie dσaя al мeu, si niмeni să nu iubeas¢ă ¢e iubes¢ eu`♥←

-♥Vroiai sa te lasi de toti, ti-am spus ...sa te lasi de mine nu poti!:dlove struck

-♥am suflet вυη ѕι nu ѕυηт нσaтza♥. тι-a∂υ¢ zaмвєтυℓ ρє ƒaтza♥.‹―

- ↑`Tε iubεs¢`♥ daя nu`тi pasă … Mi`ε doя dε тinε`♥ daя nu тε inтεяεsεază …`Tε doaяε`n p*lă`╧ dε¢i lasă `☺`¬

-•Nu stau in ATENTIA TA.Ca are cine sa ma bage in seama.Paharele sus sampania sa curga, RESPECT pentru fetele care au stiut sa faca fraierii sa plangalaughing

- ►♥ • Poti`sa ma iubesti`love struck sau sa ma urasti`devil. Si euh`pot`aLege`categ0ria`din care faci parte`devil: Baieti`dragutsi`.smug sau. fraieri`pr0sti`laughing

-►♥ • Intre nOi. Stii defeCtele Sunt aCceptate`, intre nOi. Stii? nu veZi priViri arOgante, intre nOi de la baNi la baieTzi tOtu` se`impaRte•laughing

-♥♥. Nu`s deloc modesta si ma pis` pe tine! Nu ma cunosti, deci nu vorbii de me! Nu poti sa ma suporti asta e doar treaba ta…dar chiar si asa…i`a mai da`te`n ***♥♥.‹―

● ►...Imi aduC` aminTe` CaT` de mult` O iubea`! Cum prietenilOr le ziCea: cOaie, nu pot trai fara ea`!straight face! ●winking

- ↑♥●Multe barfe! multe tarfe. Asta`i viata! Cand te gandesti la ele te apuca greata. Daca vrei iti dam noi subiect de barfa : Viata`i cea mai scumpa tarfa! ●winking↑♥

-►...Si ce daca sunt nebuna? Si ce daca ma enervez repede? Nu-s pe bucatzi...Nu-ti convine? Stanga imprejur ma doare fix in cot de tine!` laughing

-mi-am jurat ca-mi iau pistOl curvele sa le omor ♥

☻-Ofer tacerea celor care nu`mi cer vorbe.si absentza celor care nu ma vor!happy

☻-Meriti totul smug de la iubire la indiferenta; xCompromisuri? niciodata! imi permit sa aleg.

☻-Acum ecoul tau iti spune asa: "chiar daca`ai puterea s`ascunzi, ti`e dor de ea!"

4 răspunsuri:
| CrazzyGirlCsm a răspuns:

• Si daca-i fi un zmeu, as vrea sã fiu eu vântul, sã am grijã cã n-atingi niciodatã pãmântul.
• Ne-am pierdut prea mult pe piese lente. eu am glumit cu tine sh` tu ai pus sentimente.
• Si dacã ai fi un sunet, as vrea sã fiu chitara care-l cântã, sã ating mereu câte o notã profundã!
• Îmi place, chiar dacã nu mai gãsesc unele cuvinte. Îmi place cum spui tu asa " sã fi cuminte! " :X
• Si totusi`. Dupã tot ce ai fãcut, mai ai si tupeu` sã-mi ceri sã te iert? raised eyebrows
• Si spun "stop" relatsiei de-o vara. ca nu vreau sa regret a 2-a oara!
• De astazi te uit! Mi-am promis.
• Mi-a ajuns sa te privesc, ca sa simt cât îmi esti de drag!
Tacci`! love struck e un cuvant` pOtrivit pentru` tine!`
Te mai bag odata`n mata smug Te pup :* Si-am plecat love struck
Am multe amintiri dar n-am vise deloc
"• Speri adanc dar clipa dulce trece. destinul nu te asteapta el prin viata merge. timpul in spate urmele le sterge. prezenta ta in viata e doar o simpla lege."
N`am sa-ti spun ''mai stai''! straight face E prea tarziu straight face Bye`bye happyN`am sa-ti spun ''mai stai''!sadChiar daca tu inca mai sperai`!smug
heii tu, ma lasi sa îti dau un :*? smug
Si norii se adună dar nu vor să stingă Un suflet ce arde şi încă suspină Cu mii de cuvinte ţii timpu-n loc Am multe amintiri dar n-am vise deloc

| LobyCreW a răspuns:

Mam Combinat cu o urata, ca sa-mi tina de urat

| inafewwdaysT a răspuns:

Mutul ii spune surdului ca orbul a vazut paralizatul alergand dupa chel ca sa-l traga de parhappy

| alyna_4617 explică:

Mai vreau si altele