| DumitrescuIulia a întrebat:

vreau si eu niste statusuri de dragoste.la cele mai multe si cele mai frumoase dau fundita! :*

Răspuns Câştigător
| SoreLove a răspuns:

M-ai îmbrățișat, știam că e real. Cu tine nu mă aștept la un final :].

●Îți voi fi alături cum o să pot eu mai bine. Să iți dai seama că țin la tine

●Încerc să mă feresc de cei care vor să ne separe. Privesc printre stele până apare raza mea de soare.

●Nu e nevoie de alții să intervină între noi.Trecem peste toate dacă vom fi amândoi!

Imi aduc aminte. Cat de mult ma iubeaa! Cand spuneaa: Fratee! Nu pot traii fara eaa!

ღFara el nu pot.dar,la ce-a fost inainte nu vreau sa ma-ntorcsad

• Totul incepe cu o alegere :].• Iar eu te-am ales pe tine >; d< ♥ TE iubesclove struck!

• Sunt mulţi care ţi-ar aduce luna de pe cer, doar pentru un pic din inimă, ce deja lui i-o oferi

Dintre toate minciunile tale "te Iubesc" era preferata mea! :X

Simt nevoia sa iti amintesc : te iubesc!

O mie de cuvinte nu-mi ajung sa-ti spun ce simt blushing

ti-as spune mereu ca esti tot ce am `!

Bă, eu il iubesc! restul` nu va priveste… happy

Si tu nu ai inteles cat de mult insemnai pentru minee`! :X

Apropo... Ştii cum e vorba mea frate. Iubeşte'o din suflet, dar dovedeşte'o prin fapte!

Am sa incerc, dar nu stiu cum sa iti spun ca am nevoie de tine happy

Fi sincer...ti-e dor, am dreptate? Pentru ca atunci cand ai fost cu mine, am trecut prin toate!

Intoarce`te si te primesc, iti voi ierta orice, inca te iubesc.

Your love is the only thing that make me strong :*

I need you like I never did before! :*

I love you more and more everyday :X

Te iubesc; x, Stii, da?

Am gresit, dar stii ca te iubesc!

Mi.e dor de ceea ce iubeam.sau cel putin asa credeam!

Ai fost un prost, nu trebuia sa o visezi, trebuia sa o iubesti!

Întotdeauna voi fi doar pentru tine...love struck

~ Sunt multe persoane in viata mea! Dar ..doar El lasa urme daca va pleca! ~

O iubire adevarata..gasesc la un singur baiat love struck!

" Daca Vrei Sa Fi Iubit/a, Iubeste Si Tu!"

Defectele sunt mici cand dragostea e marelove struck!

Niciodata nu o sa mai gasesc pe cineva ca tine!

@ As vrea sa cred, sa pot visa, sa te aduc de partea mea. as vrea ca timpul sa'l opresc, sa-ti spun de fapt cat te iubesc!

Inca mi-e dor.
de baiatul care odata m`a mintit.

El ma face sa zambesc, Tu m-ai facut sa plang!

Cand iubirea te lOveste nu conteaza cine e...
.O iuBesti si te iuBeste si haBar nu ai de Ce! love struck

Datorita tie...sunt cea mai fericita! :X ♥ :X ♥ :X

@ ia'ma de mana. hai sa trecem peste toate impreuna.

Te iubesc mai mult ca ieri si mai putin ca maine.

| anonim_4396 a răspuns (pentru SoreLove):

Frumos,bravo

1 răspuns: