| emma00 a întrebat:

Buna!
Vreau si eu niste statusuri noi noute si foarte rare adica nu orice status, va rog frumos...
Dau fundita

Răspuns Câştigător
| MariaSMV a răspuns:

Buna! Statusul meu preferat este : Sunt momente rare, de pus în ramă. Viaţa n-are mâini! Dar uite că-ţi dă câte-o palmă!
Se spune ca daca mananci inima unui animal vei fi in posesia puterilor lui.Voi manca si eu inima de pisica si voi dormi toata ziua in masina de spalat
Am vrut sa-l sun dar "Abonatul dat momentat nu merita"
Sfatul meu este sa nu asculti niciodata nici un sfat.Nici macar acesta

Tu ca mine mai gasesti, eu ca tine nu mai caut
BUZZE LA PATRAT ….SE NUMESTE SARUTAT
•Şi repet. Nu sunt nici cea mai frumoasă, nici cea mai, în nici un fel, dar sunt eu, iar asta e mai mult decât aş putea să cer!❤
Când mă întrebi " De ce ești supărată?" și eu îți răspund " Nu sunt…", aș vrea să mă strângi în brațe și să-mi spui " Micuțo, tu pe cine încerci să minți?
Cam atat imi amintesc acum... Funda?

1 răspuns:
| Deenshx a răspuns:

Buna :*. Aceste statusuri care ti le recomand eu sunt 100% rare pentru ca sunt by me laughing. Sa incepem

1. Mereu m-am gandit cum poate fi fara tine, ei bine am incercat si m-am sufocat de dor!

2. Dragul meu... eu nu mor fara tine! Du-te la cur*a aia happy, poate acolo iti este mai bine!

3. Nu sunt dependenta de droguri, tigari sau alcool si totusi traiesc! Imi traiesc fiecare secunda din viata, la mine in dormitor! big grin smug

4. Iubirea? Este un cuvant asa de frumos ♥ dar totusi... E mai buna ciocolata smug.

5. Stii. eu am plans dupa tine cum a plans un copil cand i-a fost furata bomboana! Dar totusi s-a oprit din plans, pentru ca a primit alta bomboana in loc! Asa sunt eu... am plans, dar mi-a trecut! Am aflat ca stii doar sa furi inimi!