| Fitzedive a întrebat:

Vreau statusuri noi noute pentru fete dragute

Răspuns Câştigător
| Xtadelo a răspuns:

Visele nu ti le dau, nu mi le poti lua, sa visez e lumea mea…

Poate nu sunt o prietena buna, dar sunt o dusmanca PERFECTA!

Sunt o mica vrajitoare cine ma saruta moare:un baiat ma-a sarutat 7 zile a oftat

As vrea sa fiu cum o sa fiu asa ca lasati-ma sa traiesc cum stiu. Lasati-ma sa fac si bune si rele ca sa stiu macar ca sunt greselile mele

Baby, ea nu te vrea pentru ca o iubesti ea te vrea pentru ca, ii soptesi "iti fac palat la Bucuresti cand o sa mai cresti"

●. Fata ce frumOasa esti si cand plangi si cand zambesti.●

Senzatia e unica. Doza de risc e mica.Viciul meu implica doar placere si dependentza psihica

Asta sunt si n-ai ce face, mami alta nu mai face:[[

Fata asta care e on. te omoara!

Cei care te critică nu vor decât să te schimbe… pentru că văd în tine ceea ce ei nu au să fie niciodată!

Sper ca te-am ajutat! Funda?batting eyelashes

| Fitzedive explică (pentru Xtadelo):

Multumesc mult de tot!

| Xtadelo a răspuns (pentru Fitzedive):

Cu mare placerewinking