| IuliaConsuelo a întrebat:

Vreau si eu statusuri noi noute love struck `! Cine ma ajuta love struck? Cine ma ajuta cel mai mult primeste o funda mareelove struck `!

Răspuns Câştigător
| Amalia a răspuns:

|| Ma zaresti pe strada | [: Te uiti |;] |Ma sorbi din priviri | Amintirea mea te framanta | Constiinta e incarcata |;;] Te uiti in oglinda si iti spui:"Ca ea nu o sa mai fie nici o fata :-)

◑﹏◐

E foarte buna tipa, motto-ul ei? : traieste clipa love struckwinking! Si cand te suna o arzi gen Ce pot sa mai fac stapane? Si tu inca speri sa va-mpacati oh go on… E ca un drog, si(nu)numai tu te-ai intoxicat.

Nu inteleg de ce esti atat de incapatanat, ti'am aratat ca pentru mine nu exista alt Baiat!; x

Poate să plouă, să fulgere, să tune. Facem ce simţim nu ce se spunee`!

Ce Prostt ești straight face!

Tu spui: Te iubesc. Eu spun: Te'am iubit. Tu întrebi: Chiar m'ai iubit? Eu raspund: Normal ca nu, doar am glumit!

POt să zâmbesc si să sufăr! Viata m'a făcut să nu arăt nimic din ce simt,pentru că se va găsi cineva care să isi bată joc.

Nu stiu ce sa spun! Nu stiu ce sa cred, de cand te-am vazut ma-ntreb : Ce naiba-i cu mine?! De ce-n fata ta ma pierd?

Orice e posibil vreau să fie clar! Ai un plan? O s-ajungi unde vrei să fie clar! Ai un vis? Poa' să fie real să fie clar! Nu e clar? O mai spun înc-odată să fie clar!

E o poveste fără nume şi fără autor, scris cu parfum de aripi albe care se zbat în zbor.

Si cand te uiti in ochii mei ce vezi? Ma bucur ca acum esti constient ce'ai reusit sa pierzi.

Eu te ajut să zâmbeşti şi să treci de orice dramă, te ridic şi te fac să începi iar, fără teamă!

Şi vrei să-l vezi din nou intrând pe uşă, dar nu apare,Lasa`l in pace s-a terminat!straight face Priveste in fata si din trecut invatacrying

Te uiti în oglindă şi zici,mă eşti prost? Mă cum ai putut mă s-o laşi mă să plece când tu o iubeşti mă şi ea te iubeşte mă?!

E alegerea ta atunci când te faci că plouă. Când îţi schimbi înfăţişarea cu o haină nouă.winking

Şi mă gândesc de multe ori la ziua când n-o să mai fim. Dacă o să zâmbesc,dacă o să zâmbeşti când o să ne amintim.sad

• Gata! Nu`tsi pasa`?! … Nu`mi pasa! Punct.

E singura care ma ajuta si imi spune : "Fi tare! Nu te lasa calcata in picioare

"Fara limite, Fara lipsuri, Fara lacrimi!"

Pentru că nu toţi te văd aşa cum eşti...happy

Păreţi frumoase,aproape culte,atât de proaste şi din ce în ce mai multe!"

Sỉ ỉn coиcℓuzỉε blushing.suи† a †a.ρ†. ca m`ai facut sa zambεsc sỉ sa Te Iuβεsc.love struck"

Azi nu iubesc deloc. Mâine poate.mi pasă!

Chiar crezi ca ma afecteaza!?`Zambesc din nou`. asta`i tot ce conteaza`

Cum să.l uiţi, când pentru el ai renunţa la tot?!

Şi nimic din ce spui acum nu mai are rost! Pentru mine nu mai eşti, pentru mine.Doar ai fost!

Îţi aduci aminte de ea?! Cât de bine împreună vă stătea.Lumea vă invidia.Luna,şi ea vă admira.Aţi uitat de tot acum.Şi fiecare`i pe alt drum!

Mi`e dor să te strâng în braţe, să te sărut.Mi`e dor să îmi vorbeşti, mi e dor să te ascult!

Ca eu stiu, stiu deja.Intr-o zi o sa ajung cineva.Si stiu, da da.Ca nu e doar imaginatia mea;; )

Baietii? Baietii sunt niste nenorociti! Simti.ti.va frustrated

Îţi datorez atât de multe căci mi'ai schimbat viaţa`n bine în doar câteva secunde. :X

Şi poate că te doare că prietenii iţi zic "Uite eştii proastă Bă. dacă tu nu.l cauţi el nu te caută! crying

Cred c`ai pus prea mult ( wOw ) Şi nu mai pot! Stai puţin! Stau! Bă? mă vezi? Te cred! Mă crezi? Te'aud! M'asculţi? Te văd! Eşti praf oh go on

Îmi lipseşti! Ştiai?

●I'm gone, ***. I'm gone

Promit ca intr-o zi am sa te uit. sigh

. ai privit`o in ochi ultima oara.te ruga sa nu o uiti.

* Fii mai atent la ceea ce iti voi spune! De restul` nu ma intereseaza, da`o`n *** de lume!

•E prea tarziu sa`mi para rau.Stiu binee crying!

ρăѕтяєaz-σ ℓâηgă tine ¢ă єa тє ιυвєѕтє. ●

Crezi ca ma faci geloasa? Nuuu Proastooo! Nu ma intereseaza laughing)

●Zâmbetu` e fals ca de obicei, Nici n`ai curaj să te uiţi în ochii ei, Te pierzi uşor când vorbeşti despre acea fată, Care era preferata ta odată

E una dintre zilele alea nasoale.Ma gandesc la tine si doar ma.doare.Nu mi'ai facut nimic, pur si simplu.nu esti.E momentul in care nu ai si iti doresti!

Daca nori varsa lacrimi si iubirea n-a trecut poate mai exista-o sansa sa o luam de la-nceput

. Câte proaste există laughing!

Un singur lucru bun am invatat de la tine. sa-i dau dracu` pe toti daca mie imi e bine.

●Și când aveai probleme îti spuneam "Sunt aici, nu te teme"!

♥.Nu te stresa! Lasa`te asa cum esti.Ca o sa incepi sa mori daca uiti sa traiesti.

♥. Timpul se-opreste, clipa se dilata Cu ochii inchisi ma gandesc la nori de ciocolata day dreaming.

Si`nchide ochii! Asculta asta macar.Hai sa fim copii.Iar! Iaar! Iaar!

.ѕι-aι ´talk to the hand х vrea;* ѕa-мι ѕpυι aĸυм´ ca :* ´ # ɴυ jтιυ ´ talk to the hand;> ѕa daw ´ :] claѕa :* тzιaѕ ' # rade'ɴ ғaтza laughing' jι ´ talk to the hand тzιaѕ ѕpυɴe :;; ) laѕa 'ғaɴιι draɢasmug ѕa vorвeaѕca smug

Poate într`o zi mă vei căuta Şi vei spune tuturor „lipseşte ea"!

Drăguţa mea laughing, mă amuzi foarte mult cică nu ştiu de unde am început ba ştiu foarte bine, tu nu ştii că mă piş pe tine oh go on.

Tu ai invăţat`o că nimic nu` se uită. că nu totu` se iartă. Că mâine e o zi în care poţi să mai greşeşti o dată`!

Dacă mâine o să mor asta e. Toată`lumea o să`întrebe`'de ce?'. Nimeni`nu o să`plângă`la nesfârşit, şi`după`o lună : "asta`e. A`murit`!

Pentru cine mă acuză c`aş fi uitat de unde am plecat [***].mă faci să râd niciodată n`ai ştiut de unde am început oh go on.

Spui cuvinte mari, că îmi eşti prieten frate?! bwăă, nu cuvinte vreau, eu vreau faptebatting eyelashes.

Ştii că cel mai greu ţi-a fost să-i alegi, acum dispar. Când vezi că aproape orice prieten. Se transforma-n adversar straight face.

Calcă-i în picioare.Arată-le că nu te doare. Spune-le în faţă tott.

Mi-e dor de anumiţi prieteni straight face ce-au însemnat multtt sick<

Şi cineva mi-a spus intr-o seară : O legătură ruptă odată, nu se naşte a-2-a oară!

Tu spui "lasă, va trece tot", dar se întâmplă iarăşi. Atâtea faze de căcat din partea falşilor tovarăşi

Ştii.N`o să uit nimic, n-o să uit nici un moment, nici un zâmbet, nici o privire.Nimic!

Am crezut prea multe prostii`;*. Asta va fi ultima sa stii`. Trebuie sa inchei cateva " prietenii "winking

• Acum nu mai e cum era. / Acum e PUTERNICA. repet: Stie ce vrea!

Nu credeam ca-mi va fi rau.am fost noi.acum sunt eu.sick<

Asta-i pentru noi.Pentru noptile pierdute, pentru sticlele golite in cateva minute.

Si` te`nteleg`. Sau` macar incerc sa ma prefac`. M`am saturat sa aud mereu` " Imi Pare Rau N`am Sa Mai Fac " •

Imi zice "Am realizat ca doar cu tine pot sa fiu". Ii spun "Nu te-ai uitat la ceas, totusi cat e de tarziu".

• Rănile sunt prea adânci. Când mă gândesc la "Atunci".