| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
vreau si eu niste statusuri pentru parinti, mai exact despre mama, care acum a bolnavioara si e la spital
As vrea niste statusuri care sa exprime cat d mult o iubesc, si ca abia astept sa vina aksa
Ma puteti ajuta?

2 răspunsuri:
| NoRestForTheWicked a răspuns:

Nu stiu de ce nu scrii tu unul? Incearca sa te gandesti la mama ta, nu trebuie sa fie multe cuvinte si o exprimare filozofica, sa fie original si sa reflecte sentimentele tale.

| Anonim1234567899999 a răspuns:

Daca te-ai uitat la Romanii au talent- semifinale, atunci cred ca vei sti despre ce spun: uite, inspira-te din asta: http://www.youtube.com/......ttp?/watch
;) good luck;)... fundita? :D