| 愛LeEu愛 a întrebat:

Vreau si eu replici de cearta big grin Foarte multe. Adica ma cert cu una/unu si nu gasesc replici mai bune. PS.- fara injuraturi, sa aiba logica happy :* mersi funda! vreau multe!

6 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Nu iti poate oferi nimeni asa ceva odata ce nu spui concret despre ce este vorba. Referitor la ce? Replica la ce? Care este marul discordiei? Nu trebuie sa te certi ca sa pari mai sus in ochii lor. Ignora-i si o sa dai dovada de mai multa inteligenta decat ei/ele.

| Moncherie a răspuns:

Tu ai arata foarte bine in ceva lung, curgator...Amazon, Nil, Dunare

Eu nu uit niciodata un chip, dar in cazul Dvs. o sa fac o exceptie...

Daca tot ma barfesti pe la spate, de ce nu-mi faceti si un masaj?

Vezi ca pe masa e un pachet cu,, Nu ma intereseaza".,, Serveste-te din el!"

Mi-ar placea sa ma duelez cu tine, dar din pacate nu esti inarmata.

Prostia n-are limite si atinge multi oameni.

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Nu crezi ca ar fi mai bine sa te concentrezi asupra unor metode prin care sa eviti cearta, decat sa provoci un conflict?

| 愛LeEu愛 explică (pentru Danut_Popa_1961):

No, pentru ca vreau sa scap de el intr'un mod nedureros big grin

| Smile2BHappy a răspuns:

Daca te face urata ii zic uita-te in oglinda si dupa sa zici de mine.

| ionesccatalin a răspuns:

"Asta e mersul tau sau faci misto de asfalt?"
"Daca aveam corpul tau imi refuzam nasterea"
"Cand ma uit atent la tine....inteleg de ce nu ai oglinzi in casa"
"Ce corp ai ..cred ca vii dintr`un joc DEMO"
happy