| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
vreau si eu sa am o funda, pana acum am dat 15 raspunsuri si nu am primit nici una!
ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| aliceinchains a răspuns:

Buna. Funditele, nu le iei pur si simplu. Le primesti pentru un raspuns complet si folositor celui care a pus intrebarea.
Continua sa raspunzi si vei primi si fundite.

3 răspunsuri:
| fluturas a răspuns:

Daca ai intrat pe TPU numai pentru funde, mai bine iesi si intra pe clopotel straight face si acolo primesti clopotei

| äπđÿ a răspuns:

Persevereaza fata mea thumbs up ca sa ajungi sus nu astepta sa cada din cer da sfaturi mai bune! si ai sa primesti si vot si funda

| buterfly a răspuns:

Pai draga mea ca sa primesti funda nu trebuie sa astepti doar doar i se va face cuiva mila de uh si iti va da o funda! Cum a zis si Andy...tongue

Da sfaturi cat mai bune si atunci o sa primesti si fundawinking

Dar daca tu dai raspunsurile doar pentru a primi funda nu o sa faci treaba, trebuie sa dai in primul rand raspunsurile pentru ca iti face placere...winking