| b34TdoWnLiV3 a întrebat:

Hey TPU,vreau sa-mi cumpar si eu un PC nou pentru gamming si nu vreau sa fac o alegere gresita, ma puteti ajuta cu niste raspunsuri(care sa contina raspunsuri cu ce piese imi trebuie la pc) si sa fie pana in 20 de milioane.Si cat ma va tine de acum incolo

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Iti recomand eMAG. E firma serioasa. Uite cateva: http://www.emag.ro/......t-priceasc

| b34TdoWnLiV3 explică (pentru Salontanul):

Imi poti recomanda te rog ce placa dintre aceastea doua este mai buna pentru gamming?:nVIDIA sau AMD(ATI).

| Salontanul a răspuns (pentru b34TdoWnLiV3):

NVidia dar nu poti fi sigur de nimic. Eu am cumparat o placa de baza Gigabyte si este mai proasta de cat Asrok.