| Bayb a întrebat:

Buna vreau si eu sa ma ajutati daca vreti...Am o prietena Andreea candva eram cele mai bune prietene dar acum a aparut o fata Georgiana si acum Andreea sta numai cu ea si pe mine nu prea ma mai baga in seama ce as putea sa fac?

2 răspunsuri:
| 1People a răspuns:

Ar trebui sa te duci sa ii spui in fata ca te deranjeaza faptul ca tea inlocuit cu aia si sa discuti cu ea despre acest lucru in resst ce poti face altcevaaa. Fundabig grin:X

| Bayb explică:

Vreau sa aflu mai multe variante dupa care as da fundabig grin