| BackToBlackForever a întrebat:

Buna TPU.
Am o colega cu care am devenit cu timpul cele mai bune prietene,insa a aparut o problema.O colega noua a devenit si prietena ei cea mai buna, si ceea ce ma doare pe mine e faptul ca nu prea ma mai baga in seama.Eu incerc sincer, si ma enerveaza.Toate fetele din clasa o baga in seama, dar pe mine nu.Pe vremuri eram best friends,dar acum, simt ca nu mai e asa.Imi vine sa plang,deoarece am mai avut o prietena foarte buna, dar ea intotdeauna m-a mintit si s-a dat de gol.
Ce sa fac? Eu nu vreau nicidecum sa o pierd.Pentru mine, prietenia asta inseamna ceva.Si o vad,intotdeauna cand vin eu la scoala nu ma imbratiseaza,cum procedeaza cu celelalte fete.iar cand vine colega cea noua,se bucura,zambeste si pe mine chestiile astea ma fac trista.Mie sila sa merg maine la scoala, deoarece stiu ca si atunci ma va ignora.
Cam atat am de spus.Stiu ca la unii dintre voi o sa va para cam ciudata situatia..ca na, in ultima vreme numai probleme intre prieteni exista.
Dar sper sa ma intelege-ti!

FUNDA

4 răspunsuri:
| Memecy a răspuns:

Iti inteleg perfect situatia imi poti spune te rog aproximativ! cati ani ai nu da exact ca mneah sa vad cum vorbesc happy?

| BackToBlackForever explică (pentru Memecy):

15.

| Memecy a răspuns (pentru BackToBlackForever):

Apoi prietene asa sunt oamenii vin si pleaca obisnuieste-te cu asta happy

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Nu poti forta pe nimeni sa-ti dea mai multa atentie decat altcuiva.