| daniela_9028 a întrebat:

vreau si eu sa-mi fac un tatuaj la incheietura mainii.altii spun ca doare altii ca nu(desigur ei nu aveau un tatuaj). as vrea sa aflu dl cineva care si-a fac daca doare mai rau la mana fata de alte zone...

7 răspunsuri:
| Frogie a răspuns:

La incheietura doare mai rau pentru ca este pielea mai sensibila. Eu pana acum am doua tatuaje, dar nu pot spune ca m-au durut incat sa nu mai suport. E o durere suportabila! Iti spun ca mai rau doare o masea cariata decat un tatuaj. Vei simti doar niste piscaturi!

| lays a răspuns:

Nu doare asa rau.eu am 2 prieten care au tatuaj peincheietura, una are un fluture iar celalata o nota muzicala. mi-au zis ca a fost okthinking si nu cred nici eu ca ar durea.eu vreau sa-mi fac pe spatehappystii vreun salon cevabig grin?

| blondy_6656 a răspuns:

Eu am unul pe spatehappy
adica pe misjloc
pei normal ca doare malaughing
doar nu iti lipeste cevalaughing
te inteapatongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incheietura mainii e o zona destul de sensibila. Mai multe despre tatuaje pe http://www.best-tattoo.net

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am eu unul pe pectoral si iti spun ca durerea o simti mai mult in primele 10 minute si nu este o durere insuportabila. dupa ce te obisnuiesti parca nici nu se ma simte

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La fel aproape peste dot depinde de tatuaj si de cine til face si cu ce aparat...

| daniela_9028 explică:

Ms mult de rasp...zasha68 eu mi-l fac la un amicbig grin daca esti din tm ti-l pot recomanda pe cel de pe take ionescu...