| rebelasexi a întrebat:

Vreau si eu sa stiu care este parerea voastra cand plecati intr-o excursie ce preferti sa purtati blugi putin mai mulati sau dinaia cu turul lasat?

3 răspunsuri:
| ViVi99 a răspuns:

Eu prefer mulati. Ma simt bine in ei. Acuma depinde si de preferintele tale

| al3inada a răspuns:

De obicei excursiile sunt obositoare indiferent unde te duci din cauza drumului asa ca parerea mea este sa te imbraci cat mai comod si lejer.Totul sta la alegerea ta....si calatorie placuta!

| zozoMik a răspuns:

Buna:X
Pai desi as pleda in favoarea celor cu turul lasat pentru ca sunt mult mai comozi decat cei mulati trebui sa mentionez ca cei mulati iti ofera o posibilitate mai larga in orice activitatea ai face.
De exp daca mergi la munte, drumetie gen... o sa fie dificil cu pantaloni cu tur.
Ramane la alegerea ta:X