| anonimplz a întrebat:

vreau si eu sa va intreb ceva, eu am un iubit acum si eram cu el si a trecut fostul pe langa mine si mi-a zis felicitari, nu stiu daca sa cred ca e gelos sau a trecut peste tot, voi ce ziceti? Mersi

Răspuns Câştigător
| IceKitty18 a răspuns:

Eu cred ca e gelos.a fot ceva gen " wow bravo draga " daca stii cum zic

3 răspunsuri:
| Mayar a răspuns:

Noh,pai oleaca tot o fi gelos. Adica nu gelos, ci deranjat cum ca acel individ ar fi mai bub ca el. E si normal. Si tu te.ai simti la fel in situatia lui. Nu vad nimic anormal

| IceKitty18 a răspuns:

Multumesc de fundita :*

| Shun12 a răspuns:

Salut! Asta o poti spune numai tu dupa atitudinea lui, tonul vocii, zambet sau lipsa lui etc.Incearca sa iti amintesti aceste amanunte si iti vei da seama.
Oricum, te intereseaza asa..doar ca idee sau e un anume interes?happy
Gandeste-te la amanunte de genul:
- in ce mod ai incheiat cu fostul
-dupa cat timp ai inceput alta relatie
-in ce relatii (de prietenie sau nu) esti cu fostul
Parerea mea e ca a fost sincer, dar asta e o idee fara continut..mai mult bazata pe dorinta de a crede ca baietii pot fi draguti cand vorlaughing
O samanta de gelozie e in oricine, dar nu poate creste fara alimentare.Baietii au si un orgoliu bine definit, dar de cele mai multe ori si f vizibil si asociat cu gelozia. Daca cunosti bine persoana o "citesti" imediat.
Daca nici la tine nu mai e samanta si niciun interes in gelozia celuilalt-viata lunga cu actualul big grin