| cristina1998i a întrebat:

vreau si eu sa va intreb daca e normal. Prima data mi-a venit ciclul pe 2 iulie normal adica rosu si mult(asa a zis mama ca e mult) si mi-a tinut 7 zile dupa mi-a mai venit pe 19 august foarte putin adica trei picaturi in trei zile distincte maro mi-a venit peste o saptamana, pe 27 octombrie normal si mi-e tinut 6 zile iar acum mi-a venit iar putin de tot si maro pe 29 septembrie. e normal?

2 răspunsuri:
| zozosep a răspuns:

Eu cred ca este normal la inceput ii i-a putin timp pentru a se regula.Mie de exemplu mi-a venit in mai apoi nu mi-a venit 2 luni apoi nu mi-a venit in fircare luna regulat.Dar cu timpul s-a regulat. Pentru a afla mai multe vorbeste cu mama ta sa mergeti la un doctor specializat.

| erendis a răspuns:

E foarte normal, pana ti se regleaza (exista femei care il au neregulta). oricum cel mai indicat e sa te duci la un control, parerea me.