| cristina1998i a întrebat:

Am dureri menstruale groaznice. Nu mai pot! Este si neregulat, pentru. ca e la inceput: mi-a venit prima data pe 2 iulie 2011 mult, dupa pe 14 august 2011 foarte putin, cate 3 picaturi in trei zile distincte si dupa pe 27 august foarte mult. Mentionez ca prima data mi-a tinut 7 zile. Acum imi este foarte rau simt ca lesin, ametesc, burta si spatele nu ma mai doare atat de mult pentru. ca mi-am pus supozitor. Ce sa fac mama zice sa merg la doctor ca nu cumva sa am hemoragie, dar mie imi este foarte rusine de doctor. Ce sa fac?

3 răspunsuri:
| Maryse a răspuns:

Nurofen sau pui o sticla cu apa calda pe burtica(acolo unde te doare).

| aleexuţ a răspuns:

Cristina, chiar daca nu te simti bine la doctor, trebuie sa mergi pentru ca poate sa fie ceva grav.

| BestFeeling a răspuns:

Sa iei un no-spa happy