| TeooOo a întrebat:

Vreau si eu status din semne frumoase pentru fete dar care nu se gasesc pe net! Fundita + vot!:* Multumesc!

1 răspuns:
| LauraaBlack a răspuns:

♥ ` Câиd viиe ` vo®ßa ` De ` Iußicare ♥` ßaby love struck ` Spuиe`ℓe cå мå ai smug ` pe mine `:╳ •

"҉`Sampaиia`=p~ så stea`→ pe maså.╚» peиt®u` ƒeteℓe ` love struck `¢acare au ¢ℓaså` smug

↑`Tε iubεs¢`♥ daя nu`тi pasă … Mi`ε doя dε тinε`♥ daя nu тε inтεяεsεază …`Tε doaяε`n p*lă`╧ dε¢i lasă `☺`¬

→`♥`Àя †яεbùi să vεzi ` smug`adεvăяa†εℓε vaℓσri`love struck. Nù †σa†ε pi* sεxy`s `=p~ ¢σмσri`♦`҉

G®ew` så åjungi ℓå eå, ƒi®esc! smug Sun† muℓ†e ca eå ` då nu †oå†e s†®åℓucesc `♥`

`Re¢oмaиd ßåietiℓo®` :╳ så-si ţiиå`smug` t⮃eℓe îи ℓeså.`!`☼

A®atå`i că o iubeşti`♥, ßå` nu ƒii p®øst`talk to the hand ● Pune`ţi d®acum şi tu o dată ╚»`iniмa `n ƒøℓøs`:╳

Iubeste-o love struck Nu-mi pasa `:] Pastreaz-o `de tot.╚» Ia® pe mine ` smug Priveste-ma. Si ℓiиge`te pe bot ~`=p~ `

♥ ` Båaitu ` meu ` ●. Înju®i ` Få®å ®øst ` talk to the hand `. Înju®`o :] ` F®aiecare ` :* pe Måta ` talk to the hand `. Cå ea ` :] cu tatåt`o` smug → Te`o fåcut ` asa p®øst ` :*

♥`Imi vine să râd,:] am impresia că esti`smug †âмpi†`talk to the hand!`Ce mortii †ăi `smug`†i-am ƒăcu†` love struck ` să nu dormi linis†i†?:]]` :╳

║`☺`Da¢ă ai ηevσie de мiηe`love struck. ηu`s ai¢i`talk to the hand! Cheaм`σ pe zdяeaη†za †a`smug `♥Că pσ†e ea`smug aяe ηeviσe de peяsσaηa †a `→` se îиtø®c autøмat!`smug

Stiu cå `øяei`smug, daя nu pяea pσ†i.`talk to the hand.Cuм vrei †u,`:*asa vσя †σ†i`:╳

Penтяu σяi¢e båiaт` :X dσяiт de мulтe ƒeтe`smug. exisтå una pli¢тisтiтå de El`!`talk to the hand :╳

•Când мă pяives†i`smug ce яegяe†i мai мuℓ†`J~? Lucяuяiℓe pe caяe ℓe`ai avu†`:X `sau sanseℓe pe caяe ℓe`ai pieяdu†`smug

asa:s?