| cici_3425 a întrebat:

Vreau si eu va rog niste status pentru fete frumoase ca mine?

Răspuns Câştigător
| Deyaa2 a răspuns:

Eu zic sa incerci ceva de modestie.happy

7 răspunsuri:
| Mălinuşaaa a răspuns:

In primul` rand NU TE MAI LAUDA fata draga laughing si in al doilea rand.crezi ca suntem prosti si nu stim ca poza e luata de pe net? laughing

| Gstefan a răspuns:

Cine a zis ca esti frumoasa? Du-te la medic ca ai simptome de schizofrenie.

| deadea23 a răspuns:

Eşti al naibii de amuzantă laughing

| DontHaveANamee a răspuns:

Nu sunt perfectă. Dar dc m-aş schimba. Dacă el mă iubeşte aşaaaaa :-x

Uita-te la ea, ce firava pare. dar uita-te in sufletul ei cate are!

După ce pleca lăsa în urma ei mereu inimi ucise. Zâmbea ştiind că va iubi poate în basme şi vise.

Tu, baiete, uita-te putin la mine.Nu-ti fie frica pentru ca totul va fi bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doamne ce iti place sa te lauzi laughing)