| 12345679 a întrebat:

Vreau si eu statusuri de dor pentru cineva:d, dar sa nu fie simple, :dpuppy dog eyes

Funda la cele mai frumoase!love struck

Răspuns Câştigător
| ingeras38 a răspuns:

E greu sa suferi prin straini Sa nu ai o mangaiere E greu sa te jigneasca toti Sa suferi in tacere as vrea sa fiu un fluturas sa pot zbura peste oras peste oras peste campii aproape noi 2 sa fim mi-e dor de tine si imi va fi pentru ca pentru todeauna te voi iubi:X:X: Mii dor de tine dragul meu, Mii dor de ochii tai.As vrea cu mine sa ramii, Sa fim din nou in doi.Caci chipul tau feerik,Il vad in vis mereu,Si simt ca fara tine, Mii foarte, foarte greu.Si daca-i fi acum cu mine,Te-as oferi dragostea mea,Si pe vecie sa raminem, Tu al meu, si eu a ta. tu esti aerul meu si fara tine nu pot mii dor enorm si te vreau alaturi acum linga mine sa ma alinti cu soaptele tale dulci nu te voi uita niciodata deoarece ai okupat deja in inima mea un loc al tau pe care nimeni nu-l va lua niciodata - E clipa ce inevitabil m-a ajuns pentru o secunda toti ochii s-au oprit din plans Mi-e dor de tinesadCand ma pupi.Simt ca tu ma iubesti.Mi-e dor de tinesad daca mi-ar spune cineva, ce as alege dintre viata si tine as alege viata.dar tu suparat ai pleca nestiind ca viata mea esti TU! TE IUBESK nu ai idee ce de tare eu vreau sa te vad, dar nu-i nimic eu te astept! finca te IUBESC mi-e dor de tine im-i lipseste zimbetu tau mi-e dor de sufletu tau de inger bun cind doru adie in gindul meu cind ma gindesc iar la tine nu ma pot aptine te sun si cind nu-mi raspunzi cred ca m-ai uitat scuza-ma daca te-am suparat sper ca ti-am fost de folos