| Anonim134 a întrebat:

Buna vreau si eu statusuri de genul "" nu te iubeste, dar intr-un fel sau altul tine la tine"

funda; x

1 răspuns:
| oannapg a răspuns:

"Vrei să o faci fericită? Amăgește-o, fă-o geloasă, dar niciodată nu uita să o iubești."
" De ce o ții la distanță când știi că e fata perfectă pentru tine? Ți-e frică că o să o dai in bară, sau doar crezi că nu te merită?"
"Dacă te joci cu inima unei fete, trebuie să ai un moriv bun. Ori ești pe moarte, ori vrei să mori."