| deea07 a întrebat:

Buna:* Vreau si eu statusuri, din versuri de la melodii, de fite, de prietenie, cam ce aveti si voibig grin fundita:*

Răspuns Câştigător
| anirod a răspuns:

1. Johnny,
La gente esta muy loca,
What the f*ck!?
2. Ya BB(Repeat) You hold my world This is what she said Ya BB (Repeat) You hold my world
3. Ai ceva... ce nimeni nu poate sa imi dea Asta e... in mintea lui, dar este si in mintea ta Zi de zi ceas dupa ceas te gandesti (te gandesti) Daca si elte iubeste cum si tu`l iubesti (cum si tu`l iubesti)
4. La Mano Arriba Cintura Sola Da Media Vuelta Danza Kuduro No Te Canses Ahora Que Esto Sólo Empieza Mueve La Cabeza Danza Kuduro
5. N-avem nevoie de vizări ca să cucerim Vestu. Noi avem boală pe restul, Suntem ăia care l-am mierlit pe Ceauşescu, Când poliţia ne toarnă, ne ştim bine textu.
6. Hey Señorita, mi alma no olvida Como puedes ser tan linda, Te quiero mas y mas. Hey Señorita, mi morena querida, Esta noche con amor, vamos a jugar.
sper sa-ti fie de folos cu toate ca nu st mai de prietenie toate dar mergewinking :*