| MyBeautifulLove a întrebat:

Buna!happy Vreau si eu statusuri. diverse. Cele mai multe si frumoase primesc funditaa:X:* Byee

3 răspunsuri:
| MissVamp a răspuns:

Uite idei:
-salut,vine de aici,dintr-o lume unde eu nu zambesc,eu nu rad,ma inchid in mine si intreb:de ce traiesc pe lume? de ce am vazut lumina zilei? oare de ca pamantul si cerul au cerut un om ca mine?
-sunt fericit, am vazut niste ochi care au trezit in mine o flacara a iubirii care arde de fiecare data cand eu gandesc sau bat cu gandul spre acei ochi, as da comori si aur doar pentru ai mai zari odata pentru o clipa, doar ca sa fiu din nou asa de fericita ca acum
-dragoste vorbe desarte trantite in cartea vietii, o sclipre si atat de ce minti si spui lucruri si apoi lasi un bilet si iti iei, zborul? oare ma vezi? oare auzi cum tip? de ce ai plecat? cred ca stiu...doar pentru a vedea lacrimi siroind pe fata mea incercata de prima dragoste
-gandestemai sunt aic? i mai traiesc cumva? as vrea sa mor sa plec pe taramuri inalte ale altei vieti unde nimeni si nimic nu ma va opri spre fericirea eterna a sufletului meu inbatat de visele iubirii
cam atat.sunt ok? funda?

| Rennata a răspuns:

Buna uite aici sper ca te-am ajutat\! Barbatul: - In sfarsit! Am asteptat asta atata timp!
Femeia: - Vrei sa plec?
Barbatul: - Ai innebunit? Nici sa nu te gandesti la asta.
Femeia: - Ma iubesti?
Barbatul: - Bineinteles! Tot timpul!
Femeia: - M-ai inselat vreodata?
Barbatul: - Doamne fereste! Bineinteles ca nu.
Femeia: - O sa faci sex numai cu mine?
Barbatul: - Sigur ca da. Cu orice ocazie.
Femeia: - O sa ma lovesti vreodata?
Barbatul: - Ai innebunit?
Femeia: - Pot sa am incredere in tine?
Barbatul: - Da!
Femeia: - Iubitule!

. si acum, citeste de jos in sus... scuze de mass dar e prea tare sa nu-l citesti. merita citit