| emma00 a întrebat:

Vreau si eu statusuri noi noute... cele vechi deja le stiu pe derost. Va rog ajutati-ma! dau FUNDITA!

Răspuns Câştigător
| Lixuu a răspuns:

Buna! happy

" Nu sunt perfecta, i-m original! not copy barbie in world the crystal. Aparentele inseala, nu ai ce sa spui, inima de gheata nu ai cum so-ncui "

"Cand ai pe cineva langa tine, si nu stii sa apreciezi. realizezi ce greu iti e. DUPA CE IL PIERZI!"

"Telefonul il strang cu obsesie in mana ..Nu stiu cum sa fac sa te tin de mana. Dar simt ca totul e degeaba. Este fara rost, si stiu ca ziua asta. Imi va merge prost."

"Chiar de-ar fi greu, tot as zambi si chiar daca as fi plina de probleme...tot as glumi! ..pentru ca stii..viata e grea si lumea e rea..cum as putea sa rezist, daca nu m-as purta asa?!"

"Am pornit la drum pur precum lumina.Un copil cu scantei in ochi care nu stia ce-nseamna "vina" cautand iubirea si stima.Si cum nu stiam sa lovesc, viata m-a lovit prima."

"Orice femeie are langa ea barbatul care si-l doreste.dar numai o femeie inteligenta are langa ea barbatul pe care altele si-l doresc."

"Si decat sa ma gandesc la ce a fost si la cat am de regretat, Mai bine ma gandesc la viitor si la ce am de castigat."

"Mandria ti-a ramas cea mai mare avere, zambeste`n fata raului si nu va avea nicio putere."

"Zambeste chiar daca ai sa cazi, Chiar daca soarele apune si azi."

"Fi întotdeauna cine esti si dacă acest lucru nu-i de ajuns pentru cineva, acel cineva nu-i de ajuns pentru tine."

"Să fiu sinceră...visam la tine! Chiar dacă aveam foarte multă lume-n jurul meu, mă simteam atât de singură pentru că nu erai lânga mine, nu erai..al meu."

"Capul sus si privirea dreapta...ca niciodata nu stii ce te asteapta."

"Ea stie mereu ce ma doare si mereu imi spune "fi tare!" "

" si am cam uitat de fel ce-nseamna siguranta si respect.Ai luat-o pe un drum ce momentan crezi ca-i perfect, Sa poti trece peste tot si peste toate mai direct."

"imbracat in zambete aproape orice om e fals...Am crezut in ochii sinceri si da! M-am ars!"

"Nu poti sa fi respectat daca tu nu te respecti. Daca taci si accepti, nu stii la ce sa te-astepti!"

"Si vezi ca prin viata asta doar odata treci..deci pe unde mergi, profita pana pleci! "

"Sa nu te crezi stapan, nimic din ce ai nu-ti apartine, si daca maine mori ar fi la fel si fara tine"

"Ai vrea să dai timpul înapoi, să poţi să ştegi orice pată.Să mă mai vezi cum dorm cu tricoul tău măcar o dată!"

''Fiecare alearga`n felul lui mereu dupa ceva, Nu conteaza cât ai în viata, mereu vrei altceva ''

"Vezi tu, nu ma afecteaza ca vorbesti prea mult, atata timp cat nici tu nu te superi ca nu te ascult. "

"Nu ştii când totul e de vis, căci totul se duce când luminile s-au stins."

Sper ca ti-am fost de ajutor! :*
Daca vrei mai mult. adauga-ma la prieteni cu id-ul ana.best13@yahoo.com happy

Pwpik:*
Pa-pa! happy