| anonim_4396 a întrebat:

Buna vreau si eu statusuri pentru fetele fitsoase va rog mult `!

3 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Hmmm
baga mare " Sunt o pitipoanca incercand sa par o fitoasa va rog sa ma tratati ca atare! Rog seriozitatelaughing"

| Alina0491 a răspuns:

Sunt frumoasa si isteata si toti ma invidiaza. Le transmit de la distanta ca cine nu ma place e o zdreanta.
mult prea fina, intre fete sunt regina.se opreste, te ameteste, iti zambeste, ma omoara, ma priveste, se lasa pe spate doar de la jumate, va intrece pe toate
Vezi tu scumpo. o fi stat si cu tine.stiu.stiu si ca a arso cu altele. dar el are o fata.si pentru el. fetita lui e cea mai importanta!
Sunt fata de pus in rama nu ca orcie panarama
"In Fata Mea Tu Nu Ai Niciun Cuvant De Spushappy Nu Ma Cunosti, Habar Nu Ai Cine sunt tongue Spui Ca Sunt Fitoasa... Te Ascult Si Iti Spun:"Tu Chiar Crezi Ca Imi Pasa?"
Sunt fitoasa cat se poate tupeista pan la moarte indragita si stilata sunt o fata adevarata
Sunt fitoasa :X! nu-ti convine? raised eyebrows. Ză. i la Mata nu. mi zii mie winking!:p
[♥]Dacaa`sunt subiect d Barfa`Tu cretinoo esti oo tarfa`[♥]".

| SelluMarrie a răspuns:

Du'te tare vino lent pentru mine n-ai talent,
Te dobor dintr. o miscare ca sunt fata cea mai tare

Bai, sunt smechera, nu te pune cu mine!
-Am nevoie de tine……. te vreau…offline.

Cine se culca fitoasa, se trezeste si mai fitoasa…
-Sunt usor de agatat si cad repede la pat…doar in visele tale!
-Sunt perfect sanatoasa…mi-au spus vocile.
-Stii rutina… Tu imi scrii mesaj…si eu il ignor.
-Care e culmea smecheriei? Sa-ti pui statusuri de fata fitoasa…
-Aproximativ 95% din sfaturile pe care le primesc nu au nici o valoare, dar se merita sa le aud pentru acel 5 la suta care merita toată atentia.
-Sunt o mica finete invidiata de multe zdrente.

Sper ca te.am ajutat:*