| adynna_8265 a întrebat:

vreau si eu un film de comedie... dar vreau sa fie tare rau.adica sa rad pana nu mai pot ceva de genubig grin o sa invit cateva prietene la mine acasa si nu vreau sa ne plictisim ajutati`ma plssssbig grinbig grinbig grin

17 răspunsuri:
eluveitie
| eluveitie a răspuns:

50 first dates big grin
Am mai zis'o la cativa...eu m-am uitat la el de 2 ori si era sa fac pe mine laughing (glumeam laughing ) Merita vazut iti spun eu... e o comedie de dragoste foarte frumoasa happy

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Rat Race - pe cat de stupid, e atat de genial.

| juniper a răspuns:

Ce-i ala Rat Race?

| oz a răspuns:

"the accepted" comedie buna.

| Eduarrdinno a răspuns (pentru oz):

Nu a fost comedie deloc. naspa

| AndreeA_4571 a răspuns:

Acasa la coana mare....sau....American pie

| Betty18 a răspuns:

Van wilder la academie
e super belea

succes

| StarDust a răspuns:

The ugly truth super film :X
si fantomele fostei prietene

aseara a fost pe acasa un film : iubesc pe cine nu trebuie. cu tipu din step up :X:X:X super comedie si ala laughing)

| brainless a răspuns:

Eurotrip.Destul de fain zic eu, nu o sa te plictisesti la el.

| iuly_iulyana13 a răspuns:

Iti recomand puicuta cu cocosel haha e super funny

| Chuck a răspuns:

The Hangover. Si mai buna!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti incerca road trip
sau euro trip
sau sexcursiAsmug
bfT:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tias da eu ceva da nu-s dakti place
uite ID-ul meu liviu_rey

| jacobtim44 a răspuns:

Vezi Aici http://dcomedie.cabanova.com/filme-de-comedie.html
Sunt foarte bune, o sa fi multumit
Sper sa iti placa.

| queencrystal a răspuns:

Hang over, scary movie, meet the spartans

| chiuchi a răspuns:

She`s the men, cea mai buna comedie si este special pentru noi adolescentii.Vizionare placuta.tongue

| complicatdesimplu a răspuns:

Sau daca stiti toate engleza buna, v-ati putea uita la filmuletele Comedy Central. Au niste stand up comedy-uri FOARTE bune. Eu personal am ras pana nu mai imi puteam tine ochii deschisi si ramasesem fara aer. Acum depinde de gusturile fiecaruia. Simplu. Complicat de Simplu.