| Cristina_Andreea_1998_zbX8 a întrebat:

vreau si eu un site cu huse de silicon pentru LG kp502. FUNDA!

7 răspunsuri:
| AmxMod a răspuns:

Da la ultimul link faci comanda

| Cristina_Andreea_1998_zbX8 explică (pentru AmxMod):

Păi cum fac comanda că nu scrie nicăieri comandă sau ceva de genu?

| AmxMod a răspuns:

Pai faci uite asa, intru pe linkul pe care ti l-am dat eu, si ati alegi care husa o vrei tu, sa-ti dau exemplu cum sa faci, eu o sa aleg prima husa... si acolo unde scrie (Husa Silicon LG KP500 KP501 KP502 Neagra) si dai click, si acolo unde scrie telefon: click aici si dai click pe click aici si ati apare un nr de telefon si suni si ei ati zic cum trebuie sa faci. eu asa cred ca nu apare nicaieru cum sa fac comanda, vezi suna si zine ce ce ai rezolvat sper ca ti-am fost de ajutor