| zambet_7896 a întrebat:

Buna vreau status de fite dau funda la cele care nu le-am mai vazut pana acum:*:*:*:*:*

Răspuns Câştigător
| ExtraSakadat a răspuns:

Ea nu se compara cu restul`oO ´e tot ce`ai visat.

Razbunarea nu`mi aduce satisfactii insa indiferenta`mea ti`o daruiesc cu multa dragoste. "

S-a trezit la realitate. A zis că vrea să se pună pe fapte oO

"Ea e zana minunata din rolu` principal. Ce a fost aplaudata si a avut succes fenomenal."

Mai multe pe www.statusuri.ro;)

Bafta!

1 răspuns:
| cristiyana a răspuns:

Sunt pustoaica de liceu, am fite, asa sunt eu!

sunt fitoasa, dar, si ce? ma mandresc ca am cu ce! laughing

sunt fetita de liceu, am fite, asta sunt eu, nu-mi scoti fitele din kp, de-aia baietii ma plac.happy

probabil tu voiai status de fite adica smecher nu neaparat sa contina fite. daca e bine si iti plac astea, ma bucur daca nu, bafta sa gasesti altele mai bune.pwpici :*:*:*:*:*